زبان ,انگلیسی ,دانلود ,خصوصی ,تدریس ,آموزش ,زبان انگلیسی ,تدریس خصوصی ,خصوصی زبان ,زمینه تدریس ,مشاهده لیست ,زمینه تدریس خصوصی ,سایر مطالب آموزش

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی انگلیسی، فرانسه و آلمانی بر روی عبارتهای تدریس خصوصی فرانسه، آموزش خصوصی انگلیسی و مدرس خصوصی زبان آلمانی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبانهای خارجی نشان داده شده اند.

با جستجوی عبارتهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا تدریس خصوصی آلمانی در گوگل یکی از اولین وب سایتهایی که مشاهده خواهید کرد وب سایت ایران مدرس است. بنابراین با درج آگهی تدریس زبانهای خارجی در این وب سایت به راحتی در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهید گرفت.

علاوه بر بحث تدریس خصوصی، در وب سایت ایران مدرس مطالب زیادی در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی در بخش دانلود قرار داده شده است. برای دانلود کتابهای گرامر زبان انگلیسی در این سایت بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.


 


 

 

 

برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، ثبت آگهی تدریس، انتخاب مدرس خصوصی و ... وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه است.

در صورتیکه در زمینه تدریس خصوصی آیلتس، تدریس تافل، آموزش خصوصی زبان انگلیسی و ... به مدرس و استاد نیاز دارید، برای مشاهده لیست مدرسین آیلتس و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آموزش آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان و یا آموزش خصوصی آیلتس کلیک نمائید. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) بیش از 10000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس فعالیت دارند.

در صورتیکه مدرس زبان انگلیسی هستید و یا در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی آیلتس فعالیت دارید برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس زبان نیز می توانید آگهی تدریس خود را به صورت رایگان در ایران مدرس درج کنید.

به منظور ثبت آگهی تدریس در زمینه آموزش ایلتس، تدریس زبان و یا آموزش هر درس و هر زمینه دیگری در وب سایت ایران مدرس، در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که نشان داده می شود و ورود به کنترل پنل، آگهی خود را درج نمائید.

آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر در مقابل تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت معلم خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. تعدادی از جزوات آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی در ادامه ارائه شده است.

 


 

 

 

 

اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان هم فعالیت دارید برای مطالعه در زمینه یادگیری بهتر زبان انگلیسی مطالعه موارد زیر پیشنهاد می شود.

 تعدادی نمونه سوال امتحانی و تست کنکور زبان انگلیسی هم در ادامه برای دانلود ارائه شده است.

 


تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی در منزل

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. با استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل سریعتر و راحتتر می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و آموزشگاه فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی به دو صورت می توانید عمل کنید.

1- تعدادی از مدرسین زبان انگلیسی در پایین همین مطلب نشان داده شده اند. برای مشاهده لیست مدرسین زبان به پایین همین مطلب مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر مدرس بر روی آن کلیک نمائید.

2- برای مشاهده لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل بر روی عبارت مدرس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.

برای دانلود جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.
منبع اصلی مطلب : تدریس خصوصی زبان
برچسب ها : زبان ,انگلیسی ,دانلود ,خصوصی ,تدریس ,آموزش ,زبان انگلیسی ,تدریس خصوصی ,خصوصی زبان ,زمینه تدریس ,مشاهده لیست ,زمینه تدریس خصوصی ,سایر مطالب آموزش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : تدریس خصوصی زبان و دانلود رایگان جزوه و سوال زبان